Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 25
Realitní zpravodaj

Bytový architekt nebo bytový designér – v čem je rozdíl?

Bytový architekt nebo bytový designér – v čem je rozdíl?
19.9.2023 - Různé názvy různý obsah? Nebo jen různé názvy a stejný obsah práce? Mezi architektem a designérem je samozřejmě rozdíl, a naopak, je skvělé, když si vlastník nemovitosti objedná služby..

S opravou soukromého rybníku pomůže stát

S opravou soukromého rybníku pomůže stát
18.9.2023 - Plánujete koupit pozemek, na kterém je zanedbané jezírko? Nebo již máte na své zahradě rybníček? Vodní plocha je určitě atraktivním prvkem krajiny a začlenit ji na svůj pozemek může být..

Může být nezletilé dítě vlastníkem nemovitosti?

Může být nezletilé dítě vlastníkem nemovitosti?
14.9.2023 - Jsou situace, které rodiče či jiné příbuzné přivedou k tomu, že chtějí nemovitost ve svém vlastnictví převést na nezletilé dítě. Tuto transakci zákon umožňuje, neboť již od narození má..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: m11reality.cz » Nemovitosti » Prodej, stavební pozemek, 680 m2, Ivaň

Prodej, stavební pozemek, 680 m2, Ivaň, Ev.č.: 00473

6
1
4
3
5
9
10

Kontaktujte makléře

Mgr. Martin DuroňMgr. Martin Duroň
+420 773 612 020
[email protected]
IČ: 04337409
M11 Reality Invest TM s.r.o.M11 Reality Invest TM s.r.o.
tř. Svobody 79/45
Olomouc
+420 734 464 037
[email protected]
Cena1 350 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaIvaň
OkresProstějov
Plocha pozemku680 m²
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
zobraz vybavení
Popis

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek v malebné obci Ivaň na Hané! Tento atraktivní pozemek o celkové výměře 680m2 je připraven k okamžitému zahájení výstavby. Výjimečnou výhodou je již vypracovaná projektová dokumentace na moderní přízemní dům, která je součástí nabídky (viz. foto). Stavební povolení je již také vydáno, takže se nemusíte zabývat složitými administrativními procesy.

Tento pozemek se nachází v katastrálním území Ivaň na Hané a disponuje parcele číslo 660. V roce 2020 byly na pozemku provedeny nové přípojky vody s vodoměrnou šachtou a trvalá elektroinstalace s elektroměrovým rozvaděčem a 2x staveništním rozvaděčem. Plynová přípojka je již existující a nachází se přímo na hranici pozemku.

Pozemek nabízí také soukromí a komfort díky nedávno dokončené opravě dělící zdi v zadní části pozemku. Zde si budete moci užívat klidu a pohody ve vašem vlastním prostoru.

Další výhodou tohoto pozemku je již vybudované zázemí pro stavbu. K dispozici je "chatka" se všemi potřebnými přípojkami vody a elektřiny, včetně zabudované kuchyňské linky. Plechová garáž a přístřešek pro uskladnění stavebního materiálu jsou ideální pro vaše stavební potřeby. Nemusíte se obávat ani nedostatku hygienických zařízení, protože pozemek je vybaven suchým WC.

Nabízený stavební pozemek v Ivaň na Hané je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají vhodné místo pro stavbu vlastního domova. Nejenže získáte kvalitní pozemek s veškerými potřebnými přípojkami a projektem na dům, ale také se budete nacházet v klidném prostředí s možností relaxace a soukromí.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou nabídku! Kontaktujte nás co nejdříve, abychom vám poskytli další informace a domluvili prohlídku tohoto skvělého stavebního pozemku v Ivaň na Hané.

Více info v RK.