Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 20
Realitní zpravodaj

Průměrná cena bytů klesla na 4,64 mil. Kč. Blíží se obrat trendu?

Průměrná cena bytů klesla na 4,64 mil. Kč. Blíží se obrat trendu?
10.8.2022 - Průměrná cena bytů klesla v červenci opět meziměsíčně mírně klesla, jak vyplývá z aktuálních dat serverů REALITYČECHY.CZ a REALITYMORAVA.CZ. Oproti letošnímu dubnu, kdy dosáhla rekordního..

Stačí účast pouze jednoho z manželů při hlasování na shromáždění vlastníků jednotek?

Stačí účast pouze jednoho z manželů při hlasování na shromáždění vlastníků jednotek?
9.8.2022 - Majetek manželů může a nemusí být ve společném jmění. O tom, zda to tak je, rozhoduje tzv. předmanželská smlouva, eventuálně lze společné jmění manželů rozdělit i během trvání manželství...

Hypotéky jsou nad 6 procenty. Kdy začnou sazby klesat?

Hypotéky jsou nad 6 procenty. Kdy začnou sazby klesat?
3.8.2022 - Průměrná nabídková sazba hypoték vzrostla v červenci o další desetiny procentního bodu. Titulní index GOFI 70, který mapuje napříč trhem průměrnou nabídkovou sazbu hypoték s LTV do 70 %..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: m11reality.cz » Nemovitosti » Prodej, sklad, 810 m2, pozemek 4762 m2, Mohelnice

Prodej, sklad, 810 m2, pozemek 4762 m2, Mohelnice, Ev.č.: 00390

DJI_0918
Kreslicí plátno 1
DJI_0929
DJI_0923
DJI_0925
IMG_4809
IMG_4799

Kontaktujte makléře

Mgr. Martin DuroňMgr. Martin Duroň
+420 773 612 020
[email protected]
M11 Reality Invest TM s.r.o.M11 Reality Invest TM s.r.o.
tř. Svobody 79/45
Olomouc
+420 734 464 037
[email protected]
Cenainfo v RK
včetně provize
KategorieSklady
LokalitaDružstevní, Mohelnice
OkresŠumperk
Plocha užitná810 m²
Plocha pozemku4.762 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaMontovaná
Typ domuPřízemní
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji skladový a výrobní objekt – zateplená hala montovaná z vysoce kvalitních sandwichových panelů finské firmy Ruukki, se zděnou administrativní přístavbou, situovaná v lokalitě se smíšenou zástavbou v okrajové části obce, v bezprostřední blízkostí nákupního centra Kaufland, výrobní fabriky Hella (cca 150m vzdušnou čarou) a výrobní závod společnosti Siemens (300m). Pozemek je plně zainvestovaný, napojený na veřejný vodovod, el. proud, disponuje vlastním septikem a zásobníkem plynu. Přístup je z obecní asfaltové komunikace a areál je zcela oplocen a je zde dostatečné místo na parkování. V současné době je používáno bezdrátové připojení k internetu, do objektu je přivedena kromě běžných telefonních linek také ISDN digitální telefonní linka, vše ukončeno v moderní pobočkové ústředně Panasonic. Vnitřní síť Gigabit LAN je plně integrovaná do pláště budovy (zásuvky ve stěnách pro každé kancelářské místo. Manažerská kancelář, vstupní foyer, kancelář současného obchodního oddělní a jednací místnost jsou od sebe vzájemně odděleny dvojitě prosklenými panely se žaluziemi, umožňujícími regulaci vzájemné viditelnosti a soukromí pracovníků integrovanými žaluziemi.

Stavba získala čestné uznání v rámci soutěže průmyslová stavba Olomouckého kraje v roce 2008

Součástí areálu je 50 kW dobíjecí elektronabíječka SIEMENS dostupná pro dobíjení aut pro veřejnost (forma jejího předání bude předmětem dohody).

Hala je obdélníkového půdorysu s přístavbou přízemní administrativy. Na halu navazuje ze strany od hlavní komunikace administrativní přístavba, která částečně zasahuje do haly včetně horního skladovacího prostoru. Přístavba je hlavním vstupem do objektu od hlavní dálkově elektricky ovládané brány, v přízemní části jsou kanceláře, kompletní sociální zařízení, technická místnost, zasedačka a dílna. Zásobování haly je řešeno rolovacími vraty ze štítové strany objektu. Objekt je napojen na místní inženýrské sítě, a to vodovod, kanalizaci, el. vedení 230/400V a telefon

Prodejní cena obsahuje: Sestavu pravidelně revidovaných skladových paletových regálů s vysokou nostností, topné těleso (pořízeno v roce 2020) pro temperaci haly, vlastní zásobník plynu (aktuálně s rezervou na celou zimu 2022/2023), sestava na míru navrženého kancelářského nábytku, klimatizační jednotky v kancelářích, vybavenou kuchyni, dílenský jeřáb s nosností 1000 kg, zvedací dílenský stůl, nový a kompletně vzdáleně kontrolovaný zabezpečovací systém s kamerami a napojením na pult centrální ochrany (dohled bezpeč. agenturou je možné vypovědět), telekomunikační a síťovou infrastrukturu (ústředna, koncová zařízení, hardwarový firewall, Gigabit switch s managementem) apod. – detailní soupis bude projednán při osobním setkání

Jak bylo uvedeno v úvodu, prodávající bude s kupujícím jednat o formě předání nabíjecí stanice pro elektroauta. Dále součástí prodeje 3ks VZV (1x Linde a 2x Jungheinrich). Kupujícímu je možné na požádání předložit návrh na výstavbu rozšíření haly s mimoúrovňovým najížděním kamionů, kde současná kapacita vzroste o 200%. Podlaha stavby je konstruována z vysokopevnostního betonu – má tedy extrémně vysokou nosnost (6t/m2).

Více info v RK.